RMCS0805FT412R
SEI Stackpole
708-RMCS0805FT412R
RMCS0805FT412R
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD RES, AS, 0805, 412 ohm, 1%, 0.125W
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead-Time:
Minimum: 5000   Multiples: 5000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Pricing (CAD)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 5000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
SEI Stackpole
Product Category: Thick Film Resistors - SMD
RoHS:
Reel
RMCS
412 Ohms
125 mW (1/8 W)
1 %
100 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
150 V
0805
2 mm (0.079 in)
0.2 mm (0.008 in)
0.5 mm (0.02 in)